Zaszalałam i kupiłam bieliznę ciążową

Zaszalałam wczoraj nie ruszając się z domu. Przesiedziałam przed komputerem kilka godzin, ale w końcu wybrałam to co mi się najbardziej podobało i mam nadzieję, że spodoba się mojej drugiej połowie. W końcu, to on za to płaci. Mąż tak bardzo się cieszy z tego, że będziemy mieli dziecko, że jak nigdy dotąd, kazał mi wybrać się na zakupy i dał mi taką kwotę do dyspozycji, że na prawdę mogłam sobie zaszaleć.

Był ogromny wybór wśród bielizny ciążowej

elegancka bielizna ciążowaCo prawda jeszcze nie wyglądam jak wieloryb, nawet mieszczę się w dotychczasowe (rozciągliwe) ubrania, jednak postanowiłam, że pora na zmianę i teraz w mojej szafie zagoszczą ciuchy o kroju ciążowym i oczywiście bielizna ciążowa. Kupiłam kilka bluzek, legginsy, spódniczki ze specjalną wstawką na brzuch i rajstopy ciążowe. Nie zapomniałam również o koszulach nocnych, zarówno na okres ciąży, jak i na potem, tak by w miarę dyskretnie karmić. Na dłużej zatrzymała mnie bardzo elegancka bielizna ciążowa. Nawet nie myślałam, że jest wśród niej taki wybór. Kupiłam sobie kilka par, a przy okazji obczaiłam też stanik dla matek karmiących. Jeszcze nie kupowałam żadnego, bo boję się, że do porodu mogę zbyt dużo przytyć i nie trafić w rozmiar. Jednak wiem już jaki powinien być biustonosz dla karmiącej i nawet upatrzyłam sobie jeden model, który chciałabym mieć. Zresztą i bez tego wydałam na prawdę dużo pieniędzy. Jeszcze nigdy jednorazowo nie upłynniłam takiej forsy, ale raz się żyje. A i w ciąży planuję być tylko raz, także nie będę oszczędzać. Kupiłam to co najładniejsze i najlepszej jakości i mam nadzieję, że moje zakupy okażą się trafione. Biustonosz do karmienia to konieczność więc na pewno do tego tematu wrócę i myślę, że na ten cel, jak i na ubrania odpowiednie do karmienia mąż mi jeszcze kasę da.

Już nie mogę doczekać się, kiedy dowiem się jaka jest płeć dziecka. Chciałabym już zacząć również dla niego kupować ubranka. Już ledwo się przed tym powstrzymuję.