Zdrowe herbaty konopne

Od dłuższego czasu narzekam na problemy z układem trawiennym. Jestem zwolenniczką naturalnych rozwiązań dlatego postanowiłam poszukać naturalnego sposobu na złagodzenie swoich objawów. Wielu moich znajomych, którzy podzielają moje przekonania również chciało mi pomóc. Wspólnie zaczęliśmy szukać rozwiązania.

Herbata z konopi na problemy trawienne

herbata konopnaOd wielu lat mam problemy z układem trawienia. Pierwsze objawy miałam już jako dziecko. Częste bóle brzucha towarzyszyły mi na lekcjach. Bywałam u wielu specjalistów, którzy szukali przyczyny moich dolegliwości. Jednak badania nie dawały przez długi czas odpowiedzi. Miałam wykluczane z diety alergeny, jednak i to nie dawało pożądanych rezultatów. Dopiero w wieku nastoletnim został zdiagnozowany u mnie zespół jelita drażliwego. Dopiero od tej diagnozy mój komfort życia zaczynał się poprawiać. Aktualnie o wiele łagodniej znoszę problemy z układem pokarmowym. Jednak cały czas poszukuję naturalnego specyfiku, który łagodziłby przykre objawy. Od znajomego usłyszałam o herbacie, która w swoim składzie ma susz konopny. Herbata konopna dzieli się na kilka produktów. Mamy na rynku dostępną herbatę z liści, łodyg i kwiatów oraz samych kwiatów. Najdroższe herbaty posiadają w swoim składzie jedynie kwiatostany. Herbata taka wykazuje działania prozdrowotne dzięki dużej zawartości CBD. Herbata z innych części konopi zawiera jedynie walory smakowe i dedykowana jest koneserom. Herbata z konopi ma w swoim składzie fitokannabinoidy, które wykazują działanie pomocne w migrenach, problemach ze snem i układem trawiennym. Poza tym wspomaga układ odpornościowy.

Po weryfikacji i przeczytaniu obszernych materiałów w internecie postanowiłam zakupić herbatę konopną. Na efekty długo nie trzeba było czekać. Moje bóle złagodniały i pojawiają się o wiele rzadziej niż wcześniej. Teraz zamiast środków przeciwbólowych piję regularnie naturalną herbatę.