Zepsuta deska tarasowa z modrzewia

W tamtym tygodniu miałem sporo do zrobienia. Zacznę od tego, że mam u siebie taras drewniany. Jak zapewne większości z was wiadomo, takie tarasy są takie że trzeba o nie bardziej dbać, żeby nic się nie stało, żeby nie było żadnej skazy, ani nic takiego.

Modrzewiowa deska tarasowa i nieprzemyślany wybór

deska tarasowa modrzewTydzień temu zauważyłem, że niestety na tym moim tarasie pękły deski kompozytowe. Na początku myślałem, że to tylko małe pęknięcia. Jednakże niestety okazało się, że deski te pękły na prawdę całkowicie. Trzeba było je wymienić, pojechałem do sklepu, a tak okazało się że mieli jedynie deski elewacyjne. Desek, które mi były potrzebne niestety na stanie nie mieli, także musiałem poczekać kilka dni, aż zamówione deski przyjdą do sklepu. Kiedy deski przyszły i mogłem już je zamontować, okazało się, że zepsuła się znajdująca się na tarasie deska tarasowa modrzew. Także niestety musiałem kupić i wymienić również tą deskę, na szczęście w sklepie mieli ją na stanie, więc nie było konieczności zamówienia jej przez internet i czekania na nią kolejne kilka dni. Zacząłem montować deski i okazało się, że całkowicie pęka elewacja tarasowa. Z tym nie mogłem sobie już sam poradzić i musiałem zatrudnić komuś, kto może to zrobić. Na następny dzień Pan fachowiec przyjechał i naprawił cały taras. Wprawdzie zażyczył sobie muszę przyznać sporą sumę pieniędzy, to jednak zrobił wszystko jak należy, można powiedzieć, że od ” A „, do ” Z „. Sporo mnie to kosztowało, dużo więcej niż zakładałem na samym początku. Myślałem, że to zwykłe pęknięcie, które można szybko, bez problemu naprawić, a tu się okazało, że się praktycznie cały taras rozlatywał.

Co prawda taras był robiony kilka ładnych lat temu, jednakże myślałem, że kilka lat bez żadnych problemów wytrzyma. Mam nadzieję, że po tej naprawie przez kilka lat będzie się trzymał.

Szkoda że nie zainteresowała mnie deska tarasowa modrzew – www.thermofloor.pl