Zlecenie odbioru gruzu z placu rozbiórki

 

Wykonywałem różne zlecenia, bo byłem dość wszechstronny. Zresztą wiązało się to ze sporymi zarobkami, z których nigdy nie rezygnowałem. Lubiłem pieniądze i dzięki nim mogłem sobie na wiele pozwolić. Wybudowałem nowy dom, miałem roczne auto. Żyłem sobie jak król.

Gruz odebrany przez profesjonalną firmę

odbiór gruzu krakówJakiś czas temu skontaktował się ze mną telefonicznie jakiś człowiek, który pytał czy zajmuję się rozbiórkami budynków. Właściwie, to się zgodziłem przyjąć to zlecenie. Raz już pracowałem przy rozbiórce bloku i wiedziałem jak to wszystko przebiegało. Sprzęt wynająłem od kumpla i dzięki temu sporo zaoszczędziłem. Została mi jeszcze jedna kwestia, co zrobić z gruzem. Na szczęście przypomniałem sobie, że mój sąsiad oferował odbiór gruzu Kraków był miastem obsługiwanym przez sąsiada, więc dlatego od razu do niego zadzwoniłem. Ucieszył się, że właśnie o nim sobie przypomniałem i zadeklarował, że wszystko wraz z transportem zorganizuje na czas. Sąsiad to zarządzał profesjonalną firmą, ponieważ po gruz przyjeżdżał regularnie i zgodnie z ustaleniami. Dzięki temu ma placu rozbiórki zawsze panował ład i mogłem swobodnie pracować ze swoją ekipą. Rozbiórka trwała kilka dni, ale ostatecznie zakończyła się sukcesem i klientem był zadowolony. Sąsiad cały gruz zabrał i nie było po nim śladu. Rozbiórkami zdecydowałem się zająć na stałe i zaproponowałem sąsiadowi współpracę. Ja nie miałem samochodu i miejsca, ażeby składować gruz a sąsiad idealnie się na tym wszystkim znał.

Z sąsiadem jeszcze wielokrotnie współpracowałem i zawsze szło nam sprawnie. Ja zacząłem zarabiać jeszcze więcej, bo rozbiórek było mnóstwo i każdy w sumie zgłaszał się do mnie, bo oferowałem najtańsze w Krakowie usługi. Wiedziałem jak sobie radzić, ażeby odnosić sukcesy.