Znajoma jeździ do psiego fryzjera

Mojej koleżanki znajoma ma hodowlę psów.Nawet niedawno widziałam ją w programie telewizyjnym, w którym opowiadała o swoich psach. Koleżanka często do niej chodzi ze swoją córką szczególnie wtedy gdy są małe szczeniaki.

Fryzjer dla psa i rezerwacja terminu

fryzjer dla psaA to ze względu na wielkość tej hodowli jest naprawdę częste. Ta znajoma hoduje psy dwóch ras. I są to małe przyjacielskie pieski. Te pieski także co jakiś czas jeżdżą na różnego rodzaju wystawy i je wygrywają. Także cena za takiego pieska jest naprawdę wysoka. Zresztą te pieski u tej znajomej mają naprawdę bardzo dobre warunki. Ta znajoma mieszka w dużym domu i praktycznie cały dom jest przystosowany tylko dla tych piesków. Utrzymanie tych piesków jest także naprawdę bardzo kosztowne. Na przykład same strzyżenie psów jest naprawdę drogie. Taki doświadczony fryzjer dla psa z Krakowa musi mieć zarezerwowany cały dzień gdy ta znajoma strzyże swoje psy. Ten psi fryzjer jednak na takim strzyżeniu naprawdę dobrze zarobi. Ten fryzjer dla psów to zresztą już po takim czasie współpracy stał się też znajomym. Ja podziwiam tą znajomą, że ona potrafi jakoś okiełznać te pieski. Oczywiście gdy się tam do niej przyjdzie na chwilę to wszystkie są słodkie. Jednak tak na dłuższą metę to naprawdę trzeba kochać psy i trzeba potrafić przyzwyczaić się do takiego właśnie życia.Znajoma przecież nie pojedzie nawet nigdzie na krótkie wakacje. Bo raczej nie znajdzie nikogo kto by się zajął tak dużą gromadką psów. Znajoma czasem z wybranego miotu zostawia sobie jakiegoś pieska. Przez co ciągle liczba psów jakie ma się powiększa.

Oczywiście gdy są szczeniaki to za jakiś czas zostają sprzedane. Jednak za jakiś czas następna suczka ma szczenięta i tak w kółko. Także cały czas jest co robić przy tych pieskach. Tak samo często odwiedza weterynarza właśnie.