znajomy opowiada mi o swojej nowej firmie z wagami przemysłowymi

Zenek zawsze miał świetne pomysły i jak żaden z nas świetnie sobie radził w każdej dziedzinie życia. Ostatnio mieliśmy spotkanie klasowe i była cała nasza szkolna paczka. Zaraz po imprezie poszliśmy do naszej ulubionej knajpy w Lublinie, aby swobodnie porozmawiać.

Kto prowadzi serwis wag?

serwis wagZenek opowiedział mi o swojej nowej firmie. Zenek to producent wag samochodowych, który zresztą też jest jednocześnie sprzedawcą. Ma dość bogatą ofertę jak opowiadał, bo ma wagi pomostowe i wiele się od niego na ich temat podczas spotkania dowiedziałem. Ja się na tym nie znam, jedyne co mi znane w tej branży to legalizacja wag samochodowych, bo kiedyś uczestniczyłem w takiej sytuacji. Zenek poznał też niedawno Małgosię, z którą planują wziąć ślub. Małgosia w jego firmie rozlicza wagi samochodowe i nawet im się dobrze razem współpracuje. Cieszę się, że Zenkowi się powodzi, zresztą od zawsze wiedziałem, że chłopak w życiu sobie poradzi. Zapytałem ile kosztują w ogóle takie wagi najazdowe i czy interes mu się opłaca. Po tym co Zenek mi powiedział, to sam bym chętnie wszedł w tę branże. Nawet wagi przemysłowe, które oferuje Zenek są świetnymv produktem. Zenek dużo mi o sobie opowiadał. Nawet zaoferował mi pracę w swojej firmie. Miałbym sprzedawać przez telefon wagi samochodowe, ale ja na razie mam pracę i w sumie się nad tym nie zastanawiałem, by ją zmienić. Z Zenkiem będziemy się na pewno częściej spotykać. Obaj mieszkamy w Lublinie i co się okazało, niedaleko siebie.

Warto podtrzymać szkolną znajomość. Kiedyś się bardzo przyjaźniliśmy. Na pożegnanie życzyłem mu, żeby jego serwis wag funkcjonował jak najlepiej a wagi najazdowe sprzedawały się w ogromnych ilościach. Dobrze, że się spotkaliśmy. Bardzo lubię Zenka i miło spędziłem z nim ten wieczór, który wstępnie nie zapowiadał się aż tak fajnie.